Щодо діяльності ДМС України у сфері видачі закордонних паспортів

Олександр Гашпар

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу Вас надати інформацію про:
- Причини і підстави для здорожчання вартості бланків паспортів громадян України для виїзду за кордон без електронного носія зі 120,00 гривень до 204,00 гривень.
- Чому вартість бланку паспорта для виїзду за кордон з електронним носієм дорожче на 57 гривень, аніж вартість бланку паспорту для виїзду за кордон без електронного носія?
- Чи видаються наразі і чи будуть видаватися після 01.04.2015р. підрозділами ДМСУ проїзні документи дитини?
- За які саме послуги ДМС України вимагається плата в розмірі 87,15 грн. за оформлення і видачі паспорту громадянина України для виїзду за кордон і чому в разі термінового оформлення ця сума збільшується в 2 рази? Чи отримує заявник в такому разі більше послуг ?
- Куди спрямовуються кошти, котрі сплачуються громадянами у вигляді державного мита за оформлення і видачі паспортів громадян України для виїзду за кордон?
- Чи відбувалось попереднє оприлюднення та громадське обговорення проектів нормативно – правових актів, котрі були затверджені Постановами Кабінету Міністрів України №152 від 07.05.2014р. «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення» та № 682 від 26.11.2014р. «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»? Якщо так, прошу вказати де було оприлюднено проекти цих Актів, а також яким чином проходило їх громадське обговорення?
- Хто є головним розробником зазначених урядових Постанов №152 та №682?
- Чи були висловлені зауваження до Проектів цих Постанов заінтересованими органами? Та чи відбувалась правова експертиза зазначених проектів нормативно – правових актів?

З повагою,

Олександр Гашпар

Від: vidkrytist
Міністерство внутрішніх справ України

Здравствуйте, Олександр.

Вы писали 9 січня 2015 р., 9:01:38:

show quoted sections

--
Відділ забезпечення доступу
до публічної інформації mailto:[Міністерство внутрішніх справ України request email]

Посилання

Відслідковування запиту

3 користувачі слідкують за цим запитом